HASIČATA - Šešovický útok 2013

Při soutěži, kterou naše SDH pořádalo v sobotu 18.5.2013 a byla zároveň i soutěží okrskovou se Hasičata umístila na krásných místech.

Mladší družstva startovala dvě. Nejmladší družstvo ve věku 5-7 let se umístilo na krásném 7. místě. Pro mnohé to byl první závod v životě. Mnozí měly trému a trošku se bály. Vše, ale klaplo dobře a voda se úspěšně podařila do terče nastříkat. Druhé mladší družstvo, které je již zkušenější , se umístilo na medailovém 2. místě.

Radost byla veliká!!!

Starší družstvo se předvedlo se svými skvělými výkony a obsadilo zaslouženě 1. místo!!

Na oslavu nechybělo dětské šampáňo, zmrzka, zasloužené medaile, poháry a diplomy!!!