HASIČATA - Okresní soutěž celoroční hry Plamen

O víkendu 11.-12.května 2013 se konalo jarní kolo celoroční hry Plamen. Byl to jubilejní 40. ročník okresního kola. I přes nepřízeň počasí, které po oba dny panovalo dosáhla Hasičata krásných výsledků.

Mladší družstvo bylo po podzimní části na 9. místě ze 14. startujících týmů. Po odběhnutí všech disciplín jarního kola (štafety 4x60m, štafety dvojic a požárního útoku) se nakonec mladší posunuli na krásné 7. místo.

Starší družstvo vycházelo ze 7.pozice z celkového množství 15 družstev soutěžících v podzimní části požárnické všestrannosti. Po prvním dnu soutěže a absolvování útoku CTIF, štafety CTIF, štafety 4x60m a štafety dvojic se družstvo posunulo na 4. místo a od 3. příčky je dělil pouze 1 bod!! Na nedělní požární útok nastoupili namotivováni s přáním získat 3. místo. To se nakonec opravdu povedlo a při svém nejlepším čase (31,40s.) 3. místo vybojovali.

Radost všech byla veliká a zasloužená!!!!

Děkujeme všem dětem za vzornou reprezentaci SDH Svojšovice a obce Strančice!!! Poděkování patří samozřejmě i rodičům, kteří své děti v této činnosti podporují.

KONTAKT

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ing. Jiří Kohout
telefon: 732 854 101

Copyright © 2020 SDH Svojšovice. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.