Závod v požárnické všestrannosti

V sobotu 12. října proběhlo, za krásného slunečného počasí, podzimní kolo celoroční činnosti hry Plamen v požární všestrannosti. Závod se konal v Senohrabech. Sešli jsme se v 8.30 u naší hasičárny ve Svojšovicích a autem se přemístili do Senohrab, kde nás trenéři zaregistrovali a dostali přidělené startovní číslo. Mladší Žáci startovali na 12. místě, starší žáci A startovali na 15. místě a starší žáci B na 16. místě.

Při čekání na startu, než poběžíme, jsme se znovu procvičovali ve všech disciplínách. Když jsme přišli na řadu, postavili jsme se na startovní čáru. Po té rozhodčí zkontroloval naše legitimace, odstartoval závod a vyběhli jsme na asi 3 km dlouhou trať. První disciplínou na trase byla střelba ze vzduchovky, po střelbě byla topografie a dále následovalo uzlování. Pak na nás čekalo vodorovné lano, požární ochrana a zdravověda. Po doběhu do cíle jsme všichni dostali párek v rohlíku, sušenku a lentilky. Pořadí nás všechny mile překvapilo. Starší žáci se umístili na krásném 4. místě ze 17.družtev. Mladší žáci se umístili na 5. místě také ze 17. družstev.

Vlastní názor: letošní první část Plamene mě velice mile překvapila našim úžasným umístěním a skvělou výchozí pozicí do jarní části. Celou sobotu jsem si skvěle užila s bezva partou. Všichni trenéři a děti mají obrovskou radost!

KONTAKT

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ing. Jiří Kohout
telefon: 732 854 101

Copyright © 2020 SDH Svojšovice. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.