Šešovická olympiáda

Dne 28.6.2014 ve 12:00 byly započaty zahajovacím ceremoniálem - zapálením olympijského ohně, 1. Letní Šešovické olympijské hry. Jelikož byly tyto hry letní, nesmělo chybět například lyžovaní.

 

První disciplínou byla lávka, po níž se mohli dobrovolní závodníci pohybovat "pomocí" lyží a hůlek, nebo zvolit lehčí variantu - bez zimní výbavy. Většina dospělých lyžařů při své gymnastické otočce, po dopingu, zahučela do nádherně zelené, bahnité vody.

Na dětské závodníky poté čekala dvě kola disciplín, v nichž museli prokázat sílu (hod oštěpem, šplh, hod koulí-granátem), přesnost (skok do výšky, střelba, lukostřelba, fotbal, basket), rychlost (skok do dálky, lyžování), lehkost (soustava na kladině) a v neposlední řadě také týmovou souhru u kanoistiky. Následoval Šešovický triatlon skládající se ze slalomu na lyžích, jízdy na koloběžce a hodu granátem.

Nakonec byli vyhlášeni a odměněni vítězové a všem byl nabídnut Renčin krásný, úžasný a mimořádně chutný dort s marcipánem.

Pak ještě několik kanoistických nadšenců brázdilo vody rybníka až do setmění.:) 

KONTAKT

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ing. Jiří Kohout
telefon: 732 854 101

Copyright © 2020 SDH Svojšovice. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.