Noční soutěž Dolínek 2012

Již potřetí jsme se zúčastnili Memoriálu Bédy Černého - Noční soutěž Dolínek. Letos jsme byli v obměněné sestavě, kdy byli někteří poprvé. Pořadí nebylo, tak dobré jako loňské 6. místo, ale nikomu se nestalo nic vážného (Až na Jirkovo škrábnutí na koleně a díře v kalhotách) a všichni jsme se vrátili v pořádku. Přivezli jsme si mnoho nových zkušeností, které se budeme snažit zúročit při trénincích a v dalším ročníku.

 

Ve fotogalerii najdete naší kolekci reflexních proužků na černém pozadí. :)

Když ty proužky vydržíte, možná se najde i nějaká ta zajímavá fotka ... (Najdete Šešovické Karpaty?)

Na našem YouTube kanále je video z odpolední štafety, která byla zakončena nuceným vypitím teplého Gambrinus Limetka a Bezinka na čas! Pavle jsi borec.

KONTAKT

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2020 SDH Svojšovice. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.