Ohlédnutí za létem u hasičů

Léto 2012 bylo u hasičů velmi úspěšné.

Ještě před začátkem prázdnin jsme vytvořili historický milník ve sboru, kdy muži vybojovali poprvé v historii 1. místo v požárním útoku v okrskové soutěži v Radějovicích.

 

Další fotografie naleznete v naší galerii zde. Videa ze štafety jsou na našem YouTube kanálu.

Prázdniny začaly tradičním dětským dnem, kdy si děti zahráli hry včetně hasičských disciplín jako strefování klaunů proudnicí. Dospělí se v hojném počtu účastnili soutěže na lávce, které často končilo nedobrovolným koupáním. To však nikomu moc nevadilo, protože nám přálo počasí a koupání bylo osvěžující.

Další fotografie naleznete v naší galerii zde.

Ke konci prázdnin jsme se podívali za hranice našeho okresu a to přímo do Německa. Na pozvání jsme se jeli zúčastnit 6. ročníku mezinárodní soutěže v požárním útoku o pohár starosty města Luby. Kromě velkého úspěchu v soutěži, kde jsme skončili na  2. místě, které nikdo z nás při první účasti nečekal, jsme navázali kontakt s dobrovolnými hasiči z města Markneukirchen. Ti nás následující den pozvali k sobě na prohlídku jejich hasičské zbrojnice. Během návštěvy západu naší republiky jsme pozvali hasiče z města Luby a Markneukirchen na naší soutěž v roce 2013. Budeme se těšit, pokud jim jejich práce u hasičů dovolí účastnit se naší soutěže.

 Další fotografie naleznete v naší galerii zde.

{jcomments on}

KONTAKT

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2020 SDH Svojšovice. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.