ŠEŠOVICKÝ MASOPUST 2014

A je to tady po velké dřině a stále nekončícím špejlování je tu zasloužený odpočinek. Letošní Šešovický masopust byl jeden z nejpovedenějších vůbec. Počasí vyšlo tak nádherně jako nikdy předtím. Pití a všech masopustních pochutin bylo všude dost a díky nekonečným kilometrům střev a nekončícímu špejlování nezůstala snad jediná neumaštěná pusa od jitrnic a jelítek. Slavnostní atmosféru nám pomohla dotvořit krásná vystoupení mateřské i základní školy, za které jim patří veliký dík. V neposlední řadě musím poděkovat také MC lodička, za zorganizování zábavy, dětských soutěží a divadla pro děti i dospělé.

 

Další velký dík patří organizaci MAS Říčansko za zapůjčení prodejních stánků a Obecnímu úřadu Strančice za finanční a morální podporu. Zvláštní poděkování patří harmonikám a bubnu za skvělou odpolední a večerní zábavu pro všechny k poslechu i tanci.

Na letošním masopustu se prodalo 800 jitrnic a 400 jelit, dva obrovské hrnce guláše a další tři takové hrnce zabíjačkové polívky a nepočitatelně sádla, 26 kilogramů trdelníkového těsta a spousta dalšího jídla a pití na kterém se společně s námi podílel i ČČK Svojšovice. Letošní ročník byl opravdu krásný, a proto patří veliký dík i Vám, kteří jste přišli ať už v maskách či jen tak podívat se a poklábosit protože bez Vás by to nebyl ten správný masopust. A tak ještě jednou díky a zase příště. Nashledanou!!!

KONTAKT

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2020 SDH Svojšovice. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.