Masopust 2012

V sobotu 18. 2. 2012 jsme již po druhé pořádali obnovený Šešovický masopust. Pro nás žala akce už o den dříve. Připravovala se zabijačková polévka, jitrnice a jelítka a další tradiční masopustní pochutiny.

 

Počasí bylo krásné a tak není divu, že vylákalo ven spoustu zajímavých maškar jak dospělých tak i dětských. Panovala veselá nálada i přes to, že nebylo teplo. Dospělí se tady zahřívali tancem a do kroku jim hrála oblíbená Maršovanka. Děti se občerstvovaly čajem a hráli si na hřišti s prolézačkami. Tombola byla plná zajímavých cen a tak si každý odnesl domů něco zajímavého, vtipného ale i praktického. Na závěr bychom chtěli poděkovat místní organizaci ČČK a dalším občanům Svojšovic za pomoc při přípravách i v průběhu a na konci akce.

Fotky za akce jsou v fotogalerii.

KONTAKT

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2020 SDH Svojšovice. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.